חזון מקצועי

פיתוח כישורי חיים והעצמה מנטאלית דרך לימוד מחול
מחול עבורנו הוא דרך חיים - תלמידי "מוזה" מוכיחים לנו לאורך השנים כי מיצוי מקסימאלי של היכולות יוצר אצל הילדים דימוי עצמי גבוה יותר, עובדה המאפשרת לילדים לפרוץ את גבולותיהם בכל התחומים ולחוות אתגרים , סיפוק ואושר. כמו כן- מחול בקבוצה מאפשר לתלמידים ללמוד ולחוות כישורי חיים אינסופיים כהכנה להמשך דרכם: תמיכה הדדית, כבוד הדדי, האפשרות לקבל ולהפנים ביקורת ואף להתעצם בעקבות זאת, והיכולת להבין דרך תהליכי היצירה והלימוד כי כל ילד שונה בדרכו הייחודית והמופלאה.

מה מייחד אותנו?

שילוב של רמה מקצועית גבוהה במיוחד עם תחושת חום וביתיות.
תלמידים בעלי שאיפה ויכולת להגיע לרמת מקצועיות ומצויינות יוכלו לקבל ב"מוזה" את התנופה והקידום המקסימאליים הנדרשים כדי למצות את יכולותיהם בתחום. זאת בזכות מסלולי המצוינות, הלהקות המובחרות , העושר הרב של שיעורים והאופציות הפתוחות לפניהם ובעיקר צוות המורים הייחודי האמון על "בניית" הרקדנים.
אנו מתאימים לכל תלמיד מערכת אישית בהתאם ליכולות הפיזיות והמנטליות וכמובן בהתאם למידת החיבור של התלמיד לכל סגנון.
ן
לכל תלמיד יש אפשרות להתמקצע בסגנון האהוב עליו ביותר  באופן מירבי תודות לריבוי המורים ומגוון הסגנונות והשיעורים שניתן למצוא רק אצלנו!


המורים שלנו הם הנכס שלנו! במוזה מלמדים מנהלי להקות , רקדנים סולנים ואנשים שנושמים מחול. אנחנו מצרפים למשפחה הגדולה של מוזה מורים שהקדישו את נפשם ומרצם כדי לפתח את תחום המחול ולהגיע להישגים מיוחדים בתחום.ם